Fars Dili Edebiyatı’nı İslami Azat Üniversitesinde Öğrenin

İslami Azat Üniversitesi Türkiye'den öğrencilere kapılarını açmıştır. Yükseköğretim kurumu tarafından tanınan bu üniversiteden mezun olan...

Fars Dili Edebiyatı’nı İslami Azat Üniversitesinde Öğrenin

İslami Azat Üniversitesi Türkiye'den öğrencilere kapılarını açmıştır. Yükseköğretim kurumu tarafından tanınan bu üniversiteden mezun olan öğrencilerin diplomaları ülkemizde geçerlidir. Bu üniversitede eğitim alabilmek için herhangi bir ÖSYS sınavına girmek gerekmemektedir. İslami Azat üniversitesine sadece lise diploması ile başvuru yapılabilmektedir. Üniversite İran'ın Erdebil şehrinde yer almaktadır. 1982'de Haşimi Rafsancani tarafından kurulmuştur.

Son derece kaliteli eğitim vermektedir. Birçok alanda öğrencilerin öğrenim görme şansı mevcuttur. Yabancı dilde eğitim almak isteyen öğrenciler herhangi bir dil puan şartı aranmadan; tüm bölümlerde olduğu gibi lise diplomaları İslami azat Üniversitesi'nde öğrenci olabilirler. Fars Dili ve Edebiyatı öğrenimi görmek isteyen İsteyenler için burada okuma şansı bulunmaktadır. Farsça dünyanın en köklü, en eski dillerinden biridir. Hint-Avrupa dil ailesinin bir üyesidir son derece zengin bir dildir. Burada bir yıl hazırlık +4 yıl olmak üzere beş yıl eğitim alarak Fars dili ve edebiyatı mezunu olmak mümkündür. Bölüm mezunları Farsça'nın yanı sıra ülkenin tarihini, kültürünü, edebiyat eserlerini öğrenir ve farklı dillere kazandırır.

İran İslami Azad Üniversitesi Erdebil Fars Dili Ve Edebiyatı bölümünden mezun olan öğrenciler Kültür ve Turizm Bakanlığı, Silahlı Kuvvetler, Dış İşleri Bakanlığı, Yazı İşleri Enstitüsü, Atatürk Dil Kültür ve Tarih Yüksek kurumu gibi yerlerde çalışma imkanının yanı sıra ithalat ihracat, turizm gibi birçok farklı alanda çalışma imkanına sahip olabilmektedirler. Farsça'dan çeviriler yaparak veyahut turizm alanında rehberlik yapmak suretiyle kazanç sağlayabilirler. .Dil öğrenmek zorlu fakat; keyifli bir süreçtir. Bu süreci ülkenin kendi ana dili olan Farsça'yı öğrenirken rahatlıkla geçirebilir ve Farsça'yı ana dil seviyesine getirerek mezun olma şansına sahip olabilirsiniz. İslami Azad Üniversitesi Erdebilnde eğitimi almak isteyen öğrenciler ekonomik açıdan da aile bütçelerini zorlamayacaklardır.

Ülkede son derece ekonomik fiyatlara eğitimi almanın yanı sıra bütçenizi zorlamadan yaşama şansınız da mevcuttur. Aylık ortalama 1500 TL gibi bir giderle İran'da geçinebilirsiniz. Siz de İslami azat Üniversitesinde Fars Dili ve Edebiyatı öğrencisi olmak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kariyerinizin ilk adımını zaman kaybetmeden atma şansını elde edebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için hemen bizi arayarak kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!