Geleceğin İstatistikçileri İslami Azad Üniversitesinde Yetişiyor

İslami Azad Üniversitesi Erdebil ile hayalini kurduğunuz üniversite eğitimine artık çok yakınsınız. Lisans, yüksek lisans, doktora eğitim seçenekleri ile dünya...

Geleceğin İstatistikçileri İslami Azad Üniversitesinde Yetişiyor

İslami Azad Üniversitesi Erdebil ile hayalini kurduğunuz üniversite eğitimine artık çok yakınsınız. Lisans, yüksek lisans, doktora eğitim seçenekleri ile dünya sıralamasında yer alan bir üniversitede İstatistik eğitimi almanın ayrıcalığını siz de yaşayacaksınız. Bütçenizi aşmayacak ekonomik yıllık harç ücretleri ve yaşam koşulları ile İran’da yer alan İslami Azad Üniversitesi Erdebil tüm öğrencileri en iyi şekilde geleceğe hazırlıyor. Modern çalışma alanları, sosyal tesisleri ve yurt imkanları ile tüm öğrencilerin gözdesi olan üniversitemizde her bölümde eğitim alma olanağına sahipsiniz. Hayallerinize sizi her geçen dakika bir adım daha yaklaştıran İslami Azad üniversitesi uluslararası başarısı ve işbirlikleri ile de ufkunuzu açacak bir eğitim olanağı sağlıyor. Uluslararası eğitim fırsatları, burs olanakları, staj şansları sizi bekliyor.

İslami Azad Üniversitesi Erdebil İstatistik Bölümü öğrencileri arasında yer almak istiyorsanız hiç düşünmeden harekete geçin. Alanlarında uzman akademik kadrosu ve uluslararası kanıtlanmış başarı derecesi sayesinde sizi mesleki anlamda en üst düzey donanımla yetiştirmektedir. İslami Azad Üniversitesi Erdebil İstatistik bölümü öğrencileri mezun olduklarında tüm dünyada geçerli olan beyaz diploma sahibi olmakta ve diledikleri ülkede çalışabilmektedirler. Hayallerinizin tek bir sınırı var O da sizsiniz. İstatistik bölümü dün olduğu gibi gelecekte de iş sahası en geniş alanlardan biri olacaktır. Ulusal ve uluslararası tüm firmalar hemen her alanda istatistiki bilgiler ışığında hareket etmektedir. Kamu ve özel sektörün her alanında istatistik en değerli bilgidir. Bölüm mezunları dünyanın neresine giderlerse gitsinler rahatlıkla yüksek standartlarda iş bulabileceklerdir. İslami Azad üniversitesi YÖK tarafından da tanınmaktadır. Mezunlar ülkemizde de rahatlıkla denklik alabilmektedirler. Dünya sıralamasında ill 1000’de yer alması da bu konuda önemli bir avantaj sağlamaktadır. Üniversitemize sınavsız bir şekilde kayıt yaptırabilmekteyiz. Yani herhangi bir AYT ya da TYT sınavına girmek zorunda değilsiniz.

İran’da modern yaşam koşulları mevcuttur. Kültürel seviyesi yüksek bir toplumdur. Yaşam da ucuzdur. Aylık 1500 TL gibi bir rakamla rahatlıkla yaşanabilmektedir. Okul harç ücretleri de yıllık 200 USD’den başlamaktadır. Bu sebeple aileler bütçe konusunda da rahat bir süreç yaşamaktadırlar. Siz de üniversitemize kayıt yaptırmak istiyorsanız üniversitenin Türkiye kayıt ofisi olarak Eurostar Yurtdışı eğitimle irtibata geçebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız telefonun diğer ucunda sizlerin sorularını yanıtlama için beklemektedir.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!