İngilizce Tercüman Bölümü Için İslami Azad Üniversitesi Erdebil Kayıtları Devam Ediyor

Daha iyi bir gelecek için yurtdışında eğitim fırsatlarını kaçırma. Yurtdışında eğitim hayal değil. Üstelik son derece ekonomik rakamlara dilediğin...

İngilizce Tercüman Bölümü Için İslami Azad Üniversitesi Erdebil Kayıtları Devam Ediyor

Daha iyi bir gelecek için yurtdışında eğitim fırsatlarını kaçırma. Yurtdışında eğitim hayal değil. Üstelik son derece ekonomik rakamlara dilediğin bölümde eğitim alabileceğin fırsatlar seni bekliyor. İslami Azad üniversitesi hem ucuza hem de dünya standartlarında bir öğrenim görme olanağı sağlıyor. Dünya üniversite başarı sıralamalarında ilk 1000 içerisinde yer alan üniversitede hemen her bölümde eğitim alabilme şansı mevcut. 200 USD’den başlayan yıllık harç ücretleri ile bütçeni sarsmadan başarı basamaklarını tırmanabileceksin.

İngilizce Tercüman bölümü İslami Azad Üniversitesi Erdebilnde öğrenim görebileceğin branşlar arasında yer almaktadır. Dünyanın ortak dili olan İngilizce eğitimini birbirinden donanımlı akademisyenler aracılığı ile öğrenerek bir dünya vatandaşı olabilme şansını elde edeceksin. YÖK tarafından tanınan İslami Azad Üniversitesi Erdebilnde öğrenim görerek ülkemizde ki kariyer olanaklarından da faydalanabileceksin. İslami Azad Üniversitesi Erdebil Beyaz Diploma vermektedir. Yani, mezun öğrenciler tüm dünyada çalışma olanağı sağlamaktadır. İslami Azad Üniversitesi Erdebil uluslararası binlerce öğrenciye kendi kanatlarıyla uçması için eğitim olanağı sağlamaktadır. İngilizce Tercüman bölümü ile de geleceğe açılan kapının anahtarını size teslim etmektedir. Hayat neye inanıyorsanız size onu getirecektir. Daha iyi bir gelecek, daha yüksek standartlarda bir yaşam için tek bir adım yeter.

İslami Azad Üniversitesi Erdebil İran’da yer almaktadır. İran ülkemize üç saatlik uçuş mesafesindedir. Yaşam son derece ucuzdur. Aylık olarak bir öğrenci ortalama 1500 TL ile geçinebilmektedir. İster yurt ister evde konaklasın yaşam masrafları aile bütçelerini zorlamayacaktır. Bir evin aylık doğalgaz, su, elektrik faturaları 5 USD civarındadır. Kültürel yaşam açısından da İran köklü bir tarihe sahip olması sebebiyle oldukça zengindir. Gezilecek, görülecek göz kamaştırıcı birçok yeri mevcuttur. İran’da dünya tarihinin en eski dönemlerine gidebilir ve bugün ki modern haline tanıklık edebilirsiniz.

İngilizce Tercüman bölümü için kayıt yaptırmak ve İslami Azad Üniversitesi Erdebilnin binlerce öğrencisinden biri olmak istiyorsan Eurostar Yurtdışı eğitimin profesyonel danışmanlarından yardım alabilirsin. Tüm kayıt ve yerleştirme işlemleri Eurostar Yurtdışı Eğitim tarafından gerçekleştirilmektedir. Hemen danışmanlarımızla iletişime geçin ve zaman kaybetmeden üniversiteli olmanın tadını çıkartın. Hedefinize emin adımlarla ilerlemenin keyfini yaşayın.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!