İslami Azad Üniversitesi Erdebil Fransız Dili Ve Edebiyatı

Üniversite giriş sınavlarına hazırlanmak istemiyor; farklı bir ülkede farklı bir kültürde yüksek kaliteli bir eğitim alabilme hayali kuruyorsunuz. FransızDili ve Edebiyatı eğitimi almak...

İslami Azad Üniversitesi Erdebil Fransız Dili Ve Edebiyatı

Üniversite giriş sınavlarına hazırlanmak istemiyor; farklı bir ülkede farklı bir kültürde yüksek kaliteli bir eğitim alabilme hayali kuruyorsunuz. Fransız Dili ve Edebiyatı eğitimi almak istiyor kaliteli eğitim veren köklü bir üniversitede lisans eğitimi almak istiyorsanız İslami Azad Üniversitesi Erdebil'ni tercih edebilirsiniz. Diplomanız hem uluslararası geçerli olsun hem de Türkiye’de geçerli olsun şeklinde bir hedefiniz mevcutsa köklü ve dünya sıralamasında yer alan üniversitede Fransız Dili ve Edebiyatı alanında lisans eğitimi almak harika bir seçim olacaktır.

Üniversite eğitimi hakkında tüm seçenekleri araştırdınız ve sonunda İran'da okumaya karar verdiniz fakat bütçeniz kısıtlı ise İslami Azat üniversitesi sizler için en uygun seçenek olacaktır. Dünya CTWS Leiden sıralamasında 610. Sırada yer almaktadır. İslami Azad Üniversitesi Erdebil YÖK tarafından tanınmaktadır. Tüm bölümlere herhangi bir ÖSYM sınavına girme şartı olmaksızın lise diplomasıyla başvuru sağlanabilmektedir. Üniversite mezunları tüm dünyada geçerli beyaz diploma sahibi olabilmektedirler. Lisans programlarının yanı sıra yüksek lisans ve doktora programları da mevcuttur.

İslami Azad Üniversitesi Erdebilyıllık harç ücretleri son derece ucuzdur. Birçok bölümde yıllık 200 USD’den başlayan harç ücretleri sayesinde öğrencilerin bütçeleri zorlanmadan özgürce üniversite eğitimi alabilmektedirler. İran’da yaşam şartları da değerlendirildiğinde son derece ekonomik olduğu görülmektedir. Ev kiraları 10 USD ile 150 USD arasında değişmektedir. Üniversitenin yurt olanakları da mevcuttur. Yurtlar aylık 30-40 USD arasındadır. Bir öğrenci ortalama aylık 1500 TL’ye geçinebilmektedir. İran ülkemize 3 saat uçuş mesafesindedir. Son derece yakındır. Ayrıca büyük oranda Türk nüfusuna da sahiptir. Erdebil Türkçesi anlaşılırdır. Böylece öğrenciler ülkeye alışma sürecini rahat bir şekilde atlatmaktadırlar.

Hayal ettiğin bölüm Fransız Dili ve Edebiyatı ise İslami Azad Üniversitesi Erdebil sınav yada taban puanı şartı olmadan bu bölümde eğitim görme avantajına sahip olabilirsin. Fransız Dili Edebiyatı alanlarında uzman akademisyenlerce okutulmaktadır. Mezunları uluslararası birçok sektörde çalışabilmektedir. Üniversite kalitesinin uluslararası iş bulmayı kolaylaştırmak açısından önemi büyüktür. İslami Azad Üniversitesi Erdebil de tüm dünyada başarılı mezunları ile tanınmaktadır.

Kariyer seçiminiz Fransız Dili ve Edebiyatı ise İslami Azad Üniversitesi Erdebil'nde bu hedefinize en iyi şekilde ulaşabileceksiniz demektir. Hemen Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile iletişime geçerek, İslami Azad üniversitesi öğrencileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz Hayalleriniz bir adım ötenizde ve ona kavuşmak için ilk adımlarınızı atın. Uzman yurtdışı eğitim danışmanlığı firması olarak size daima destek olacak ve hayallerinizde ki eğitimi almanızı sağlayacağız.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!