İslami Azad Üniversitesi Erdebil Görüntülü İletişim Bölümü

İran'da Görüntülü İletişim alanında akademik eğitim görmek artık bir hayal değildir. İran'ın en büyük seçkin eğitim kurumu olan İslami...

İslami Azad Üniversitesi Erdebil Görüntülü İletişim Bölümü

İran'da Görüntülü İletişim alanında akademik eğitim görmek artık bir hayal değildir. İran'ın en büyük seçkin eğitim kurumu olan İslami Azad Üniversitesi Erdebil üst standartlarda eğitim imkanları ile dünyanın pekçok yerinden öğrencileri ağırlamaktadır.

Kurulduğu günden itibaren çok büyük imkanlara sahip olan üniversite, İran'ın iç politikasında ve bölgesel politikalarında önemli rol almaktadır. Artık dünya sıralamasında en üst sıralarda yer alan İran İslami Azad Üniversitesi Erdebil'nde öğrencilerin Görüntülü iletişim Bölümü okumaları için gereken bütün alt yapıya sahip olan İran dünyanın her köşesinden öğrenci kabul etmektedir. Öğrencilerimiz bu bölümden mezun olduktan sonra hiçbir şekilde denklik sorunu yaşamadan diplomalarını alıp memleketlerine döndüğünde rahatlıkla iş sahibi olmaktadır.

İran'da Görüntülü İletişim alanında üniversite eğitimi almanın kolaylıkları saymakla bitmez. Ülkemizde çocuklarımızın üniversite okuması için en büyük zorluklardan bir tanesi de üniversite sınavıdır. Sınav stresi sıkıntısı olmadan çocuklarımızın hayal ettiği bölümü okumak yurt dışında İslami Azad Üniversitesi Erdebil'nde artık çok kolay. Görüntülü İletişim Bölümü mezunları radyo, televizyon, sinema, sektöründe ve sunuculuk, spikerlik, muhabirlik, kameramanlık, yapım asistanlığı, yönetmenlik ve ses teknisyenliği, metin yazarlığı, gibi çeşitli alanlarda çalışabilmektedir. Bu bölümü hem yurt dışında rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Öğrencilerin sayısız etkinlik yapacakları kampüsü bulunan İslami Azad Üniversitesi Erdebilnde Görüntülü İletişim Bölümü eğitimi alma avantajlarından sizde yararlanabilirsiniz. İran'da üniversite okumak isteyen öğrencilerin eğitim yılları süresince geçireceği, zaman nasıl değerlendirecekleri hep merak konusu olmuştur. Zamanı en güzel şekilde değerlendirmek için İran yurt dışından gelen öğrencileri için sinema salonları açık ve kapalı spor salonları bulunmaktadır. Tarihi bakımından çok zengin olan İran'da müzeler, kültürel açıdan da çok fazla seçenek bulunmaktadır.

Yurtdışında İran İslami Azad Üniversitesi Erdebil'nde Görüntülü İletişim Bölümü okumak isteyen öğrencilerin dikkat etmesi gereken konuların bazıları da konaklama ve yurt imkanıdır. İran'ın bu konuda siz öğrencilere kolaylık sağlayan ülkelerden biridir. Yurt dışından gelen öğrenciler için çok sayıda yurt ve barınma için kiralanan evlerin kira ücretleri de oldukça uygun fiyatlara verilmektedir. Bu imkanlardan yararlanmak için size İran'da Görüntülü İletişim bölümü lisans programında eğitim almak için gerekli kayıt işlemleri konusunda Eurostar ile iletişime geçebilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!