İslami Azad Üniversitesi Erdebil Hayvan Mühendisliği

Hayvanlar ve hayvan biyolojisi üzerinde araştırma geliştirme faaliyetleri gerçekleştirilen bir sahadır hayvan bilimleri mühendisliği. Kendini yeni yenitanıtan ve geçerli...

İslami Azad Üniversitesi Erdebil Hayvan Mühendisliği

Hayvanlar ve hayvan biyolojisi üzerinde araştırma geliştirme faaliyetleri gerçekleştirilen bir sahadır hayvan bilimleri mühendisliği. Kendini yeni yeni tanıtan ve geçerli bir bölüm oluşunu kanıtlayan bu mühendislik sektörü hayvanlar üzerinde araştırma yapmak isteyenler için harika bir seçenektir. Bu bölümde kendini geliştirmek ve yetiştirmek sonucuyla mezun olan bireyler genel anlamda kaliteli sahalarda başarılı olmaktadırlar. Hem alandaki yenilik hem de aranan kriterleri üzerinde toplama alana olan ilgiyi üst noktalara tırmandırmaktadır. Hayatınızdaki hayvan sevgisini doğru bilgilendirme ve bilinç ile geliştirmede İslami Azad Üniversitesi Erdebil İran’da lisans eğitimi alma tercihinde bulunarak iyi bir yer edinebilirsiniz. Et süt sığırları, koyun, domuzlar, kümes hayvanları gibi evcil türler üzerinde üretme işlemi yapan bilim dalı olan hayvan bilimi oldukça aranan kriterde yetişmenize rehber olmaktadır. Hayvanlar üzerinde biyolojik, sosyal ve fiziksel prensip uygulamalarını prensipler çerçevesinde pratik alan gözetimiyle hayvancılık ve yönetim problemlerine uygulama genel çalışma alanıdır. Bu gibi ihtiyaç gözetiminde olan birimlerde çalışmaya yönelik ihtiyaçlar için yetiştirilmenizde bilgili akademisyenlerimizi hizmetinize sunabilmekteyiz. EuroStar yurtdışı eğitim danışmanlık birim ziyaretleriniz ile bölüm detaylarını ve size getireceklerini yakından takip edip öğrenme olanağı yakalayabilirsiniz.

Hayvansal kaynaklı gıdalar üzerinde çalışma faaliyetlerinde bulunma, hayvan bakım ve beslenmesindeki rolü nasıl gerçekleştirebileceğiniz öğrenme lisans sürecindeki ders içeriklerinde mevcuttur. Gıda alanına yönelik hayvan üretiminde aktif rol alma ve verimli üretim için yapılabilecekler nelerdir sorusuna cevap olma yeteneği sizlere kazandıracaklarımız listesindedir. Yüksek kaliteli et ya da süt gibi ürün üretimi gerçekleştirme ve evcil hayvan bakımı öğrenimi ile bu alanda şirket ya da devlet kurum başvurularınızda yer alabilmeniz mümkün hale gelebilecektir. Sizleri en iyi şekilde hayvan bilimleri üzerinde uygulama çalışmalarıyla zenginleştiren akademisyenlerimiz farklı seçeneklerle buluşmanızı sağlayacaktır. Düzenli seminerler verme ya d araştırma uygulama çalışmalarıyla farklı ülkelerin yöntemlerini deneme olanağına kavuşmanız akademik sürecimizde mevcuttur. Her detay ile buluşurken kendinizi daha iyi hissedip başarılı bireyler olabilme olanağını yakalamanız mümkün hale gelebilecektir. Sizlerde İran İslami Azad Üniversitesi Erdebil hayvan bilimi mühendisliği dalında eğitim almak ve en iyi mertebelere yükselme şansını Eurostar ile elde edebilirsiniz. Kolay kayıt aşamalarımız, uygun kontenjanlarımız, cüzi eğitim harç bedellerimiz ile son derece cezp edici bir üniversiteyiz. Son gelişme takiplerindeki düzenli çalışma anlayışımızla en başarılı mühendisler arasında yer alabileceğiniz kriterde mezun olabilme şansı yakalamanıza müsaade etmekteyiz.

Hayvan bilimi mühendisliği mesleki eğitimi hayvanların sağlıklı bakımı, hastalık kontrolleri, üretimleri, pazarlanması, et- süt işlemesi ve dağıtımı aşamaları kapsamında gerçekleştirilmektedir. Hayvanlar üzerinde veterinerlik, tıp ya da dişçilik gibi eğitim aşamalarından geçtiyseniz bu bölümde yer alıp kendinizi daha iyi geliştirebilir, rahat okuyabilirsiniz. Bu alanlarla çok yakından ilgili bir bilim dalı olarak kendinizi başarılı bir yere oturtmanız daha mümkün olabilecektir. Avrupa’daki eğitiminiz sonrasında alacağınız maaş ve geleceğiniz nokta üst mertebelerde olabilecektir. Hayallerinizi gerçekleştirmede gerek planlama yapma gerekse iş sahası adımlarında uygun başvurularla işlem gerçekleştirmede EuroStar ekibiyle bağlantı kurmayı düşünebilirsiniz. Hayvan bilimi ile uğraşmak biraz da hayvanlarla ilgi ve bakım gerektirici geçmişe sahip olmayı gerektirir. Bu sahada başarılı olmak istiyorsanız çocukluk ve sonrasında hayvanlarla bakım ve büyütme işlemlerinde aktif rol almanız gerekecektir. Hayvan davranış ve yönetimindeki aktifliğiniz lisans sürecinde başarıyı kolaylıkla yakalamanıza müsaade edebilecektir. Toplumda hayvanların bakım bilgisine sahip kişiye ihtiyaç çoğalmaktadır. Aynı zamanda hayvansal üretimler konusundaki deneyimli personel açığı da her geçen gün artış göstermektedir. Bunun doğal sonucu olarak ihtiyaca yönelik personel olarak kendinizi bu alanda görmek istiyorsanız kayıt işleminizi daha fazla geciktirmemenizi tavsiye ederiz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!