İslami Azad Üniversitesi Erdebil İşletme Yönetimi

İran'da İslami Azad Üniversitesi Erdebil İşletme Yönetimi Bölümü okuyarak hayatınıza yön verebilir kendinizi geliştirebilir kaliteli bir öğrencilik...

İslami Azad Üniversitesi Erdebil İşletme Yönetimi

İran'da İslami Azad Üniversitesi Erdebil İşletme Yönetimi Bölümü okuyarak hayatınıza yön verebilir kendinizi geliştirebilir kaliteli bir öğrencilik dönemi geçirebilirsiniz. Üniversite hayalinizin, hedeflerinizin sizi zirveye ulaşatırmasını istiyorsanız o halde İslami Azad Üniversitesi Erdebil İşletme Yönetimi Bölümü tamda sizin aradığınız niteliklerde bir lisans eğitimi avantajı sunmaktadır. İslami Azad Üniversitesi Erdebil kurulmuş olduğu yıldan bugüne kadar başarılı yükselişi devam etmektedir. Yıllar içinde gelişen ihtiyaçlara yönelik yeni yöntemlerle eğitim sunmaktadır. Sınav şartı olmadan eğitim görme imkanı sunulan bölümleri günümüz standartlarında modern çağdaş uygulanabilir ve yenilikçi bir eğitim anlayışına sahip olması üniversiteyi öncü kurum yapmaktadır. Ayrıca yeni güncel bilimsel gelişmeleri en kısa süre içinde uygulamalarına dahil eden kurumun popüleritesi daha da yükselmektedir.

İran'da İşletme Yönetimi alanında eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için her biri kendi alanında uzman, başarılı, çalışmalar gerçekleştirmiş dünya görüşüne sahip eğitmen ve akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosundan eğitim almak kendilerini geliştirmeleri açısından mükemmel bir deneyim olacaktır. Uzman akademisyenler öğrencilere daha fazla bilgi aktarabilmek için özenle gayret göstermektedir. Ayrıca öğrencilerin başarılı donanımlı bireyler olarak iş hayatına hazırlanması en önemli hedeflerindendir. Diğer ülkelerdeki üniversiteler gibi İslami Azad Üniversitesi Erdebil İşletme Yönetimi Bölümü ve diğer bölümlerine her yıl gerek yurt içinde gerekse yurt dışından birçok öğrenci kabul etmektedir. Her öğrenci aynı özen ile eğitilmektedir. İran islami Azad Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü öğrencileri eğitimini sağlıklı, ciddi ve disiplinli bir ortamda tamamlayarak başarılı bir iş hayatına sahip olmaktadırlar. Başarılı ve köklü üniversitelerden mezun olan öğrenciler için dünyanın her alanında iş bulma imkanı daha çok artmaktadır.

İslami Azad Üniversitesi Erdebil işletme eğitimi alan öğrenci öncelikle modern ve son teknolojiye sahip bir ortamda eğitim almaktadırlar. Bunlar arasında bilgisayar uygulamasına sahip tersliklerde verilen eğitimler öğrencinin pratik yapabilmesine kolaylık sağlamak için staj uygulamaları yapılmaktadır. Dünya görüşüne sahip tecrübe ve bilgi birikimi olan akademisyenler öğrenciler ile yakından ilgilenmekte ve öğrenciye eğitim ile ilgili her konuda destek olmaktadırlar. Bologna kriterlerinin uygulandığı eğitim sistemi içinde öğrencinin işletme birimlerinden ziyade uygulanabilir ve iş hayatında değerlendirebileceği yönde bir eğitim verilmesi hedeflenmektedir. Köklü bir kuruluşa sahip olan İslami Azad Üniversitesi Erdebil gerek uluslararası kuruluşlar ile yaptığı anlaşmalar neticesinde öğrenciler isim yapmış kurumlarda staj imkânına sahip olabilmektedir. İşletme Yönetimi Bölümü eğitimi almayı planlıyorsanız bu konuda bilgi almak için Eurostar yurtdışı danışmanlığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!