İslami Azad Üniversitesinde Fransızca Mütercim Tercümanlık Eğitimi

Fransızca Mütercim Tercümanlık İslami Azad Üniversitesi Erdebilnde yer alan bölümler arasındadır. İran eğitim alanında daima kendisinden bahsettirmiştir.Fransızca Mütercim Tercümanlık okumak isteyen...

İslami Azad Üniversitesinde Fransızca Mütercim Tercümanlık Eğitimi

Fransızca Mütercim Tercümanlık İslami Azad Üniversitesi Erdebilnde yer alan bölümler arasındadır. İran eğitim alanında daima kendisinden bahsettirmiştir. Fransızca Mütercim Tercümanlık okumak isteyen öğrenciler için son derece ucuz eğitim olanağı okulumuzda mevcuttur. Mezunları uluslararası başarılara imza atmaktadır. İslami Azad Üniversitesi Erdebil dünya sıralamasında yer almaktadır. Uluslararası birçok öğrenciye kapılarını açmakta ve mezun etmektedir. İslami Azad Üniversitesi Erdebilnde lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri mevcuttur. Ayrıca ön lisans mezunları da lisans tamamlama yapabilmektedirler. Öğrenciler İslami Azad üniversitesinden mezun olduktan sonra beyaz diplomaya sahip olmaktadır ve bu diploma tüm dünyada geçerlidir.

Son yıllarda Türkiye’den birçok öğrenci yurtdışında eğitim almak için bize başvurmaktadır. Ekonomik koşulların uygunluğunun yanı sıra kaliteli bir eğitim alma arzusu da taşıyan öğrenciler taleplerine uygun şartlarda bir eğitim arayışı içerisine girmektedirler. İslami Azad üniversitesi 200 USD’den başlayan yıllık harç ücretlerine sahiptir ve ailelerin bütçelerini zorlamamaktadır. Ayrıca üniversitemizin dünya sıralamasında yer alması ve beyaz diploma vermesi öğrencilerimize tüm dünyada çalışabilme imkanı sağlamaktadır. Üniversitemizin hem Türkiye hem de dünyada ki üniversitelerle karşılıklı iş birlikleri de yer almakta ve öğrencilerimiz tüm bu olanaklardan yararlanabilmektedirler.

İran yaşam koşulları açısından da ekonomiktir. Bir öğrencinin ortalama aylık masrafı 1500 TL civarıdır. Yurtlar aylık 30-40 USD aralığındadır. Yeme-içme son derece ucuzdur. Aylık doğalgaz, elektrik, su masrafları 5 USD’ı geçmemektedir. Bunlar göz önüne alındığında herkes rahatlıkla İslami Azad üniversitesinde hayal ettiği alanda eğitim alabilme şansına sahiptir. İslami Azat üniversitesi uzman akademisyenleri ve öğrencilere sunduğu olanaklarla da uluslararası üniversitelerle yarışmaktadır. Öğrencilere onlarca kampüste eğitim imkanı sağlamaktadır. Spor alanları, kütüphaneleri, laboratuvarları sayesinde öğrencilerin kendilerini geleceğe daha iyi hazırlamalarına olanak tanımaktadır.

Fransızca Mütercim Tercümanlık eğitimi almak isteyen öğrenciler gönül rahatlığı ile İslami Azad Üniversitesi Erdebilni tercih edebilirler. İslami Azad Üniversitesi Erdebil sayesinde herkes yurtdışında ve dünya sıralamasında yer alan bir üniversitede okuma şansına sahip olmaktadır. Lise diplomanız ile herhangi bir AYT-TYT sınavına girmeye gerek kalmadan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru ile ilgili olarak alanlarında uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız ile irtibata girebilirsiniz. Bizlerden profesyonel danışmanlık hizmeti alarak hiç yorulmadan kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!