İslami Azat Üniversitesinde İlahiyat Eğitimi

İslami Azat Üniversitesi; lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri ile son dönemde Türk öğrencilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yurtdışındaeğitim alacak öğrenciler üniversite seçiminde...

İslami Azat Üniversitesinde İlahiyat Eğitimi

İslami Azat Üniversitesi; lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri ile son dönemde Türk öğrencilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yurtdışında eğitim alacak öğrenciler üniversite seçiminde dünya sıralamasında ilk 1000’de yer alan üniversiteleri tercih etmektedir. İslami Azat Üniversitesi de dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 1000 de yer almaktadır. Dünya sıralamasında yer alan üniversitelerin diploması ülkemizde tanınırlık ve denklik açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. İslami Azat üniversitesi aynı zamanda Yükseköğretim Kurumu tarafından tanınan bir üniversitedir. Bünyesinde birçok bölüm yer almaktadır.

Ucuz harç ücretleri, yüksek standartlarda üniversite eğitimi olanağı sağlaması dolayısıyla öğrencilerimiz tarafından tercih edilmekte ve beğenilmektedir. Üniversite herhangi bir AYT ya da TYT puanı talep etmemektedir. Başvurular lise diploması ile gerçekleştirilebilmektedir. Beyaz diploma vermektedir. Alınan diploma uluslararası geçerlidir.

İlahiyat fakültesi eğitimi almak isteyen öğrenciler İslami Azat Üniversitesinde öğrenim görme olanağına sahiptir. Dünyanın en köklü üniversiteler arasında yer alan İslami Azat Üniversitesi ilahiyat alanında İslamiyet üzerine son derece etkili bir eğitim vermekte ve öğrencilere bilgi ve donanım açısından kendi alanlarında uzman bir şekilde mezun etmektedir. Burada okuyan öğrenciler ilahiyat alanında ulusal veya uluslararası görevlerde yer almakta ve kendi alanlarında adı geçen başarılara imza atmaktadırlar.

İslami Azat Üniversitesi öğrencilere avantajlı fiyatlara yurt ve konaklama olanağı da sağlanmaktadır. Yurt ücretleri 30-40 $ arasında değişmektedir. Ev kiraları da oldukça ucuzdur. Yurt odaları tek kişilik, iki kişilik ya da üç kişilik olabilmektedir.

İslami Azat Üniversitesi'nde eğitimi almak size farklı bir kültürü tanıma imkânı da sağlamaktadır. Yurtdışında okumak istiyorsanız ve bu hayalinizi gerçekleştirmek için ekonomik ve bütçenize uygun bir üniversite arıyorsanız İslami Azad Üniversitesi Erdebil sizin için en uygun seçenek olacaktır. Üniversitede lisans tamamlama olanağı da mevcuttur. Herhangi bir dikey geçiş sınavına girmeden önlisans diplomanızı lisansa tamamlama şansına da bu üniversitede sahipsiniz. İslami Azat Üniversitesine kayıt olmak istiyor ve avantajlarından faydalanarak uluslararası bir diplomaya sahip olmak istiyorsanız alanında uzman danışmanlarımız size destek sağlayacaktır. Bizlerle iletişime geçerseniz üniversite kayıt işlemlerinizi hemen başlatma şansına sahip olabilirsiniz. Yurtdışında eğitimin size açacağı uluslararası kariyer imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!