Otomasyon Bölümü İle Geleceğin Teknolojilerine Yön Vermek İster Misin?

Otomasyon bölümü geleceğin meslekleri arasında gösterilmektedir. Hem ülkemizde hem de dünyada otomasyon bölümü mezunları rahatlıkla iş bulabilmektedir.Kariyer hedefine yurtdışında ulaşmak isteyen...

Otomasyon Bölümü İle Geleceğin Teknolojilerine Yön Vermek İster Misin?

Otomasyon bölümü geleceğin meslekleri arasında gösterilmektedir. Hem ülkemizde hem de dünyada otomasyon bölümü mezunları rahatlıkla iş bulabilmektedir. Kariyer hedefine yurtdışında ulaşmak isteyen binlerce öğrenciden biri sen isen İslami Azad üniversitesi en doğru seçim olacaktır. İran’da bulunan ve başarısı ile dünya sıralamasında yer alan ilk 1000 üniversite arasında giren bu okulda sen de öğrenci olma şansına sahip olabilirsin.

Hayallerini erteleme ve hedefine en hızlı şekilde ulaşmanın avantajını yakala. Kaliteli eğitimi ve öğrencilere sunduğu olanaklarla tanınan İslami Azad Üniversitesi Erdebil ile geleceğe ışık tutanlar arasında ki yerini alacaksın. Hem dil öğrenecek; hem de uluslararası bir eğitim almış olacaksın. İslami Azad üniversitesi hem eğitim kalitesi hem de sunduğu sosyal olanaklarla öğrencilerin kendilerini daha iyi geliştirmesini sağlamaktadır.

Otomasyon bölümü için gerekli en modern cihazlarla donatılmış teknolojik imkanlar İslami Azad üniversitesi'nde mevcuttur. Gelişen dünyaya ayak en iyi şekilde ayak uyduran üniversite öğrencileri çağdaş ve her geçen gün kendini güncelleyen müfredat üzerinden eğitmektedir. Böylece mezunlarımız günün koşullarında aranan nitelikli personel statüsündedir. İslami Azad üniversitesi YÖK tarafından da tanımakta ve Türkiye’den öğrencilere kapılarını açmaktadır.

Öğrencilerimizin herhangi bir sınava girmesine gerek yoktur. Lise diploması ile başvuru sağlayabilmektedirler. Ayrıca önlisans mezunları da üniversitemizde lisans tamamlama yapabilmektedirler. Üstelik herhangi bir DGS gibi sınava girme zorunluluğu da yoktur. Lisans eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler tüm dünyada geçerli beyaz diplomaya sahip olmaktadırlar. Hayallerinin sınırlarını kaldıracak olan bu eğitimle sen de geleceğe güvenle bakabilirsin. Yıllık 200 USD’den başlayan ekonomik harç ücretleri sayesinde de rahatlıkla öğrenim görebilirsin. Aylık yaşam giderleri de son derece uygun. Bir öğrenci ortalama ayda 200 USD’ye rahatlıkla geçinebilmektedir.

İslami Azad üniversitesine kayıt işlemleri Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından gerçekleştirilmektedir. Bizlere hedefiniz doğrultusunda başvuru yaparak uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşerek geleceğinize yapacağını yatırımın ilk adımlarını gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Kayıt işlemlerinizden konaklama seçeneklerine kadar adım adım her konuda danışanlarımız size destek olacaklardır. Hayallerinizi gerçekleştirecek yolda beraber yürümek üzere sizleri bekliyoruz. Daha iyi bir gelecek artık size çok yakın.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!