Telekomünikasyon Teknolojileri Ve Sistemleri Bölümü İslami Azad Üniversitesinde Seni Bekliyor

İran’ın başarısı dünya çapında en ön sıralarda yer alan üniversitesinde eğitim fırsatını sen de yakala. Kaliteli eğitimi, geniş sosyal olanaklarıile...

Telekomünikasyon Teknolojileri Ve Sistemleri Bölümü İslami Azad Üniversitesinde Seni Bekliyor

İran’ın başarısı dünya çapında en ön sıralarda yer alan üniversitesinde eğitim fırsatını sen de yakala. Kaliteli eğitimi, geniş sosyal olanakları ile üniversitemiz geçmişle gelecek arasında bir köprü oluşturuyor. Artık dijital çağa tam anlamıyla geçiş yapmış bulunmaktayız.

Özellikle haberleşme teknoloji ve sistemlerinde hızlı bir ilerleme kaydedildi ve daha da hızlanmaya devam ediyor. Geçmişten günümüze akıl almaz değişimlere tanıklık ettiğimiz Telekomünikasyon her geçen gün geçirdiği değişimlerle bizleri hızına hayran bıraktı. Bugün bu teknoloji sayesinde dünyanın bir ucundan diğer ucuna saniyeler içerisinde ulaşabiliyor ve sevdiklerimizle görüşebiliyoruz. Hatta onları görebiliyoruz bile. Yakın gelecekte nelere şahit olabileceğimiz sadece hayal gücü ile sınırlı.

İslami Azad üniversitesi dünya üniversite başarı sıralamasında ilk ilk 1000’de yer almaktadır. Üniversitemiz uluslararası alanda ki başarısı ile geleceğin teknolojisine yön verecek kapasitede mezunlar vermektedir. Telekomünikasyon Teknolojileri ve Sistemleri bölümü öğrencileri en son teknolojiler ve en güncel müfredat ile eğitilmektedirler. Üniversite tüm dünyada geçerli olan beyaz diploma vermektedir.

İslami Azad üniversitesi YÖK tarafından tanınmaktadır. Mesleğinizi ülkemizde de dünyanın herhangi bir yerinde de yapabilirsiniz. Telekomünikasyon Teknolojileri ve Sistemleri bölümü okumak için herhangi bir AYT-TYT sınavına girmek zorunda değilsiniz. Ayrıca eğer Türkiye’de önlisans eğitimi aldıysanız herhangi bir DGS sınavına girmeden İslami Azad üniversitesinde lisans eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

İran’ın bu köklü eğitim kurumunda hayallerinize giden yolda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Daha iyi bir gelecek; daha yüksek standartlarda bir yaşam herkesin hayalidir. Ancak bazıları için hayalden öteye gitmezken sizin için gerçek olacak. Tek yapmanız gereken lise ya da önlisans diplomanız ile başvurunuzu gerçekleştirmek olacak. Dileyen öğrenciler lisans eğitiminden sonra İsami Azad üniversitesinde Yüksek Lisans ve Doktora eğitimi de alabileceklerdir.

Siz hayal edin; gerisini bize bırakın. Telekomünikasyon Teknolojileri ve Sistemleri bölümü kayıt işlemleri için Eurostar yurtdışı eğitimin uzman danışmanları sizinle birlikte hareket edecektir. İslami Azad Üniversitesi Erdebil kayıt işlemleri tüm aşamaları tecrübeli danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitiminizi birlikte planlayacak; geleceğe doğru yola çıkacağız.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!